SKB PLAST INSTAL

MONTAŻ SYSTEMÓW RUROCIĄGÓW I GAZOCIĄGÓW NA BUDOWIE

Specjalizujemy się w montażu kompletnego systemu rurociągów technologicznych. Wykonujemy wszelkie prace związane z instalacją systemów konstrukcji pomocniczych i podparć.

Dostarczamy przynależną armaturę i kompensatory. Zajmujemy się także montażem innych elementów kompensacyjnych, przyłączy płucząch, skrzynek poboru próbek czy też odcięć do AKPiA.

Ponadto przeprowadzamy ciśnieniowe próby szczelności rurociągów. Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą dbałością o środowisko naturalne.

ORGANIZACJA ZAPLECZA BUDOWY

Zapewniamy rusztowania oraz niezbędny sprzęt do przeprowadzenia montażu. Zapewniamy różnego rodzaju dźwigi, podnośniki i wciągniki. Wszystkie narzędzia, urządzenia oraz maszyny znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od najlepszych na rynku dostawców, a także posiadają niezbędne atesty. Poza organizacją zaplecza budowy zajmujemy się również kompleksowym demontażem istniejących już instalacji.

PRZEPROWADZANIE PRÓB CIŚNIENIOWYCH

Przeprowadzamy ciśnieniowe próby szczelności według uzgodnionego planu zapewnienia jakości. Posiadamy odpowiedni sprzęt i urządzenia pomiarowe, które umożliwiają nam rejestrację wszystkich parametrów technicznych.

Potwierdzeniem pozytywnego rezultatu przeprowadzenia próby ciśnieniowej są raporty, które dostarczamy do klienta wraz z dokumentacją jakościową.

Realizujemy przedsięwzięcia związane z przesyłem, transportem i przechowywaniem mediów niebezpiecznych, silnie agresywnych i korozyjnych, w procesach wymagających specyficznego podejścia oraz dedykowanych rozwiązań.

Produkujemy rury, kształtki oraz zbiorniki, reaktory i kominy z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym (TWS). Mają one szerokie zastosowanie w przemyśle energetycznym, chemicznym, wody i ścieków, spalania odpadów.

OFERTA

Dobór i optymalizacja materiałów dla pełnego spektrum mediów

Projektowanie instalacji z tworzyw sztucznych

Przygotowanie i zatwierdzanie dokumentacji

Dostawa kompletnych instalacji z tworzyw sztucznych

Nadzór nad montażem i rozruchem instalacji